Koteże, ul. Sokoła 1, 83-200 Starogard Gdański
Tel/Fax: (+48) 58 531 02 59
Tel: (+48) 606 93 82 51

O nas

O nas main

KIM JESTEŚMY

ASE Pharma Solutions to profesjonalna i dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca szeroki zakres usług dla sektora przemysłu farmaceutycznego.

Prowadzimy kompleksowe doradztwo i wsparcie dla firm farmaceutycznych w obszarach rozwoju produktu farmaceutycznego, CMC (Chemistry, Manufacturing and Control), przygotowania dokumentacji (włączając przygotowanie i składanie dokumentacji rejestracyjnej produktu leczniczego), przeprowadzania audytów i innych usług.

Znamy również i rozumiemy wymagania, które prawo nakłada na firmy sektora przemysłu farmaceutycznego. Wiemy, że muszą one spełniać wysokie standardy jakościowe oparte na krajowych oraz międzynarodowych uregulowaniach i wytycznych. Aby wypełnić powyższe wymogi, firmy farmaceutyczne potrzebują wysoce wykwalifikowanego personelu, który należy nieustannie szkolić. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom oferujemy naszym klientom Szkolenia otwarte, Szkolenia wewnętrzne oraz Warsztaty zamknięte.

Standardowo świadczymy usługi w języku polskim, angielskim i rosyjskim. Usługę Tłumaczenia świadczymy dodatkowo w języku francuskim.

 

NASZA MISJA


Jesteśmy silnie skoncentrowani na potrzebach naszych klientów, dlatego naszym celem jest dostarczanie kompleksowych usług najwyższej jakości oraz nawiązywanie, rozwijanie i utrzymywanie długotrwałej, partnerskiej współpracy, wykraczającej daleko poza cykl życia produktów leczniczych.

Satysfakcja naszych klientów jest miarą naszego sukcesu i stanowi dla nas motywację do dalszego rozwoju oraz ciągłego doskonalenia, i poszerzania zakresu naszych usług. Naszym klientom oferujemy rozwiązania szyte na miarę.

 

NASZE WARTOŚCI

W naszej pracy kierujemy się wysokimi standardami etycznymi. Pracujemy zgodnie z wartościami, które reprezentujemy, i w które wierzymy.

Nasza wiedza, kwalifikacje i doświadczenie gwarantują najwyższą jakość dostarczanych usług. Pracujemy zgodnie z wymaganiami i regulacjami obowiązującymi w sektorze przemysłu farmaceutycznego.

Nasza kreatywność pozwala dostarczać efektywnych, często niestandardowych rozwiązań.

Nasza wiarygodność i rzetelność zapewnia wykonanie każdego zadania profesjonalnie i terminowo.

Nasza elastyczność pozwala na szybką i skuteczną reakcję na potrzeby klienta. Jesteśmy łatwo dostępni i mobilni. Pracujemy w biurze naszej firmy lub w siedzibie klienta.

Nasza praca to nasza pasja.

Darzymy szacunkiem siebie i naszych partnerów.

 

NASZA WIZJA

Pozyskanie znaczącej części rynku usług świadczonych dla firm sektora przemysłu farmaceutycznego.