O WARSZTATACH ZAMKNIĘTYCH
Warsztaty zamknięte to nasz nowatorski projekt szkoleniowy, który kierujemy głównie do dwóch grup pracowników. Pierwszą grupę stanowią osoby, które nie mają doświadczenia zawodowego (np. absolwenci) oraz wszyscy ci pracownicy, którzy mają doświadczenie zawodowe, ale nie pracowali w przemyśle farmaceutycznym i nie mają albo mają niewielką wiedzę na temat specyficznych wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP (Good Manufacturing Practice)) obowiązujących przy wytwarzaniu, badaniu i dystrybuowaniu farmaceutyków. Drugą grupę uczestników warsztatów stanowią pracownicy firm farmaceutycznych. Warsztaty prowadzimy w niewielkich grupach szkoleniowych, maksymalnie 4 – 6-cio osobowych bądź całkowicie indywidualnie.
Niewielka grupa osób pozwala wszystkim aktywnie uczestniczyć w warsztatach. Ważne jest, że grupy uczestników warsztatów tworzymy dobierając ich pod względem poziomu wiedzy, doświadczenia a także zagadnień, którymi są zainteresowani, dlatego nasze warsztaty dzielimy na Podstawowe oraz Dedykowane/ Specjalne. Takie rozwiązanie zapewnia poczucie komfortu każdemu z uczestników. W programie warsztatów znajdą Państwo prezentacje poszczególnych zagadnień oraz dyskusje, prowadzone przez moderatora, które będą dotyczyły rozwiązywania i omawiania ogólnych/ standardowych (Warsztaty Podstawowe) albo konkretnych (Warsztaty Dedykowane/ Specjalne) przypadków.
W ramach usług szytych na miarę oferujemy warsztaty dostosowane tematyką i zakresem do specyficznych wymagań oraz potrzeb naszych klientów, a studia przypadku (case study) zostaną dopasowane do poziomu wiedzy uczestników. W przypadku, kiedy jesteście Państwo szczególnie zainteresowani konkretnym zagadnieniem, przypadkiem albo poszerzeniem wiedzy na dany temat, a nie znaleźliście odpowiadających Wam warsztatów w naszej ofercie, prosimy o kontakt i zgłoszenie tematu za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, a my dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.
Przykładowe propozycje zagadnień z oferty warsztatów zamkniętych:
- Funkcjonowanie farmaceutycznych łańcuchów dostaw
NEW!
- Funkcjonowanie łańcuchów dostaw leków podczas globalnego kryzysu
czyli o tym, jak sytuacje kryzysowe, takie jak pandemia COVID-19 czy obecność nitrozoamin w lekach, obnażyły słabości łańcuchów dostaw dla produkcji farmaceutycznej oraz o proponowanych środkach zaradczych i implikacjach dla podmiotów odpowiedzialnych (MAHs)NEW!
- Zdalne i hybrydowe inspekcje oraz audyty GMP/GDP
NEW!
- GMP (Good Manufacturing Practice) – szkolenia wstępne i ciągłe
- GMP (Good Manufacturing Practice) dla produktów leczniczych terapii zaawansowanej (ATMPs, Advanced Therapy Medicinal Products) – szkolenia wstępne i ciągłe
- GMP – co nowego? – zmiany wytycznych i powiązania regulacyjne
- Walidacja i transfer metod analitycznych
- Badanie uwalniania
- Wzorce odniesienia
- Badania stabilności
- Substancje lecznicze w ujęciu wytycznej ICH Q11
- Predykcja ryzyka in silico według ICH M7 – modele (Q)SAR
NEW!
- Zanieczyszczenia genotoksyczne w świetle wytycznej ICH M7
- Nitrozoaminy w substancjach czynnych i produktach leczniczych stosowanych u ludzi
- Zanieczyszczenia mutagenne w postaci nitrozoamin i azydków w substancjach/produktach leczniczych
NEW!
- ATMPs – produkty lecznicze terapii zaawansowanej

Warsztaty zamknięte realizujemy w siedzibie klienta bądź w innym ustalonym i dogodnym miejscu.
Terminy warsztatów ustalamy indywidualnie z klientem. Warsztaty realizujemy w czasie, który najbardziej Państwu odpowiada.
Zapewniamy, że wszystkie warsztaty prowadzone są przez doświadczonych ekspertów i moderatorów.
W każdym przypadku, kiedy zidentyfikujecie Państwo potrzeby szkoleniowe u siebie bądź w Waszej firmie, zapraszamy do współpracy!