Koteże, ul. Sokoła 1, 83-200 Starogard Gdański
Tel/Fax: (+48) 58 531 02 59
Tel: (+48) 606 93 82 51

Tłumaczenia

O TŁUMACZENIACH

Wykonujemy tłumaczenia w pełnym zakresie działalności naszej firmy. Tłumaczymy między innymi dokumentację, prezentacje, strony WWW oraz inne materiały. Tłumaczymy w czterech językach: polskim, angielskim, rosyjskim i francuskim. Dostarczamy usługi wyłącznie najwyższej jakości, dlatego w naszej firmie istnieje

możliwość weryfikacji jakości tłumaczenia zanim podejmą Państwo decyzję o realizacji zlecenia. W przypadku, gdy zechcą Państwo skorzystać z tej możliwości, prosimy o przesłanie nam próbki tekstu, który ma zostać przetłumaczony.

 

W każdym przypadku, kiedy usługa której Państwo poszukujecie nie została wymieniona na naszej stronie, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie, a my dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć dla Państwa satysfakcjonujące rozwiązanie.

 

Nośnik oraz sposób przekazania klientowi materiału, który został przetłumaczony odbywa się w oparciu o indywidualne ustalenia z klientem (np. wersja papierowa, płyta CD/ DVD, poczta elektroniczna, przesyłka pocztowa, kurier).

 

Usługi